درباره ما

گره‌های ترافیکی ناشی از حجم بالای سفرهای شهری یکی از مشکلات اصلی کلان شهرهاست. بعلاوه درصد قابل توجهی از این سفرها را سفرهایی با هدف جابجایی خرده بارشهری و بین‌شهری تشکیل می‌دهد. بخش حمل و نقل پستی به عنوان یک فعایت زیربنایی در کلان‌شهرها تاثیر قابل توجهی بر سایر بخش‌ها دارد و کارکرد هر چه بهتر این بخش می‌تواند در رشد و توسعه فعالیتها اقتصادی و کاهش نابسامانی ذاتی کلان‌شهرها نقش بسزایی داشته باشد.به نظر میرسد برای رفع معضلات ناشی از سفرهایی با این هدف ، یا حداقل عدم افزایش آن‌ها ، این کلان‌شهر نیاز به یک سامانه یکپارچه و هماهنگ برای جابه‌جایی خرده‌بار در سطح کشور دارد.

مدیران کنونی شرکت پیک کالارسان پیشتاز از سال 1384 با رویکرد انجام خدمات حمل و نقل سریع در حوزه جابجایی خرده‌بار شهری و با هدف ارائه‌ی خدمات سریع، مطمئن و ارزان فعالیت خود را آغاز نمود؛ و با بهره‌گیری موثر از شبکه‌ی قدرتمند خود در خدمات حمل بار درون شهری و برون شهری و ارائه‌ی خدمات تخصصی و مکانیزه و تجربیات سالیان در امر اتوماسیون حمل و نقل خرده بار در خدمت افراد حقیقی و حقوقی میباشد. پرسنل حرفه‌ای و مجرب کالارسان همواره در تلاشند خدمات به‌روز و کم‌نظیری را مطابق با نیاز مشتریان خود ارائه نماید.

شرکت پیک کالارسان پیشتاز با راه‌اندازی واحد درب به درب کالارسان هم‌اکنون ضمن راه‌اندازی سریع ترین سیستم پستی، از گسترده ترین شبکه حمل و نقل نیز برخوردار می‌باشد بگونه‌ای که هم‌اکنون در بیش از 110 شهر دارای نمایندگی می‌باشد.

این مجموعه با توجه به تجارب اندوخته شده می‌تواند خدمات متنوعی را جهت حمل خرده‌بار ارائه دهد، این خدمات شامل:

  • حمل خرده‌بار شهری
  • حمل خرده‌بار بین شهری
  • خدمات حمل ویژه فروشگاه‌های اینترنتی
  • خدمات مشاوره حمل

و نیز خدماتی از قبیل C.o.D ،پس‌کرایه ، بسته‌بندی و .... و همچنین مشتریان میتوانند از خدمات سفارشی انبوه (Mass Customized Service) نیز بهره‌مند شوند.

تاریخ انتشار : 1395/8/30     برچسب ها : کالارسان پیشتاز