درباره ما

 

خدمات ارسال سریع بار

شرکت کالارسان پیشتاز تحت پوشش گروه حمل و نقل پیشتاز با بکارگیری تیمی از پرسنل متخصص، کارآزموده و فعال، با هدف خدمت‌رسانی به مشتریان و با در‌نظر گرفتن نیازهای آنها، اقدام به ارائه خدمات در زمینه حمل و نقل بار نموده است. خدمات ما دربرگیرنده تمام نیازهای مشتریان از حمل بار زمینی و حمل بار میباشد.

گروه حمل و نقل پیشتاز با بیش از 15 سال سابقه فعالیت با تنوعی از خدمات در خدمت صاحبان کالا و متقاضیان خدمات پست سریع میباشد.   استفاده از انواع روشهای حمل مناسب و بر اساس نیاز مشتریان خود اعم از خدمات معتبر هوایی، کامیون و کامیونت های معتبر با استفاده از بیمه نامه های معتبر ، همکاری بی واسطه و استفاده از شبکه اتوبوس رانی بین شهری باعث اعتبار فعالیت ما میباشد.

ما یک شرکت خدمات پست سریع هستیم .

شرکت «کالارسان پیشتاز» در زمینه خدمات پست سریع فعالیت می‌نماید. تمرکز ما بر خدمات پست سریع با سرویس درب به درب می‌باشد. و شامل ارسال بصورت زمینی و هوایی می‌باشد. کالارسان پیشتاز  یکی از  سریع‌ترین روش‌های ارسال پاکت و مرسولات  به بیش از ۱۰۰ شهر در کشور می‌باشد.

درباره ما و تاریخچه شکل گیری شرکت کالارسان پیشتاز

اگرچه ارسال بار با اتوبوس ‌قدمتی به اندازه خود اتوبوس دارد. اما تا همین چند سال پیش برای ارسال سریع بار با اتوبوس همان روش سنتی در گاراژهای قدیمی اجرا می‌شد.

در سال 1384 وقتی تصمیم گرفتیم برای اولین بار این روش سنتی را تغییر دهیم. لذا شروع به پیاده‌سازی یک سیستم جدید مکانیزه نماییم کمتر کسی به موفقیت این طرح باور داشت. مثل همیشه تفکرات سنتی شروع به مخالفت و مقاومت نمود. ولی در نهایت به سرسختی ما در اعتقادی که داشتیم سرتسلیم فرود آورد.

طرحی که اکنون در پایانه‌های تهران و در پایانه های برخی شهرها تحت عنوان «اتوماسیون حمل بار» ، «اتوماسیون کالارسان» و اسامی مشابه فعالیت می‌نمایند. حاصل تفکر و تلاش همان افرادی است. که در آن سالها بدون هیچ هیاهویی و علی‌رغم مخالفت‌های بیشمار تلاش نمودند روش سنتی، منسوخ و فضای بی‌اعتمادی در ارسال کالا با اتوبوس را تبدیل به فضایی قابل اعتماد بر اساس دانش نوین و مکانیزه نمایند. 

تا آنجا که اکنون روش حمل کالا با اتوبوس در بین صاحبان کالا، روشی شناخته شده و قابل اعتماد می‌باشد و به عنوان یک رقیب جدی برای انواع سیستم‌های پستی و باربری، رقبا را مجبور به تقویت و بهبود خدمات خود کرده است.

باور داریم حرکتی که در آن سالها شروع کرده‌ایم هنوز با استانداردهای حداقل بسیار فاصله دارد. ولی خوشحالیم در این سالها مجبور به رقابت و ارتقاء خود بوده‌ایم به جای دفاع و برداشتن سنگهای مخالفت. 

در همین راستا سیستم جمع آوری و توزیع کالا را تحت عنوان سیستم درب به درب راه‌اندازی نموده‌ایم. شرکت «کالارسان پیشتاز» با هدف تمرکز بر خدمات درب به درب بدون نیاز به حضور فرستنده و یا گیرنده به پایانه و انبارها در سال 1394 تاسیس گردید

ما خود را متعهد می‌دانیم به:
 تضمین سرعت بالاتر، امنیت بیشتر و بالانگه داشتن کیفیت خدمات
 در راستای تأمین رضایت مشتریان خود.

نمایندگان فعال

درباره ما  درباره ما درباره ما لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است.

ارسال سریع کالا و مرسولات
پوشش سراسری
خدمات بار هوایی
سرویس درب به درب
تنوع خدمات
خدمات بسته بندی
امکان بیمه مرسولات
قبل
بعدی