سخنی دوستانه با شما

 

با توجه به تغییراتی که اخیراً در مجموعه «کالارسان پیشتاز» رخ داده است لازم دانستیم چند نکته را به اطلاع شما عزیزان برسانیم.

از چند ماه پیش، دقیقاً از هفتم تیرماه 1400 ؛ با چالشهایی مواجه شدیم که در حوصله این نوشته نیست، اگرچه برای ما غیرقابل پیش‌بینی هم نبود اما تا این حد اوج رذالت ، حقارت و فروماندگی انسانها را باور نداشتیم. ایشان را رقیب  و این برخوردها را رقابت نمیدانیم، ایشان راهزنانی هستند که بر حسب بازی زمانه بر موقعیت فعلی جای گرفته‌اند و الخ

اما از آنجا که چالشها و سختی‌ها باعث قوی شدن انسان میشود، مجموعه ما نیز از چالش فوق برای قوی‌تر شدن استفاده نمودیم و با متحد شدن با چندین شرکت حمل و نقل فعال در زمینه‌های مختلف حمل و نقل گروه جدیدی به نام «گروه حمل و نقل پیشتاز» را تشکیل دادیم.

با توجه به  خلاء وجودی مجموعه‌ای با سبدی کامل از انواع خدمات مورد نیاز مشتریان، این اتفاق را به فال نیک گرفته و اعتقاد داریم  در کنار هم قرارگرفتن اعضا  موجب یکپارچگی و هم افزایی توان مدیریت در این حوزه می‌گردد.

اهداف و چشم‌اندازهای حاصل از تشکیل « گروه حمل و نقل پیشتاز » را  میتوان در موارد خلاصه نمود:

·        پای بندی اعضا در به کارگیری قابلیت‌ها و توانمندیها در راستای بهبود عملکرد گروه. تعهد اعضا توان افزا شده در تمام فرایندهای کاری برای تحقق اهداف تک تک اعضا و در نهایت برای گروه خواهد بود.

·        برخورداری از دانش و مهارت های فنی و تخصـصی کافی برای انجام کار و مشارکت در تصمیم گیری و خلق ایدههای جدید؛ بالا رفتن قدرت درک و تطبــیق دانش و مهارت ها با نـتایج مورد انتــــظار.

·       اثر مضاعف ناشی از همکوشی، همیاری و فعالیت مشترک توام با تعامل اعضا که در نهایت نتیجه‌ای بسیار باارزش‌تر از فعالیت‌های فردی و مستقل در پی دارد.

·       ایجاد فضایی مناسب برای رقابت سالم همراه با پشتیبانی از اعضا و با حفظ منافع مشتریان.

·       تشکیل این گروه علاوه بر  توان افزایی  در مدیریت، موجب توان افزایی در حوزه‌های منابع انسانی، بازرگانی، آموزش و همچنین بالابردن توان تخصصی اعضا خواهد شد که در نهایت موجب رضایتمندی مشتری میگردد.

·       در عهدنامه‌ای که اعضا امضا نموده‌اند متعهد گردیده‌اند نه تنها از رقابت ناسالم خودداری نموده بلکه با فعالیتهای تخصصی از یکدیگر حمایت نموده و در مقابل مشتری تمامی اعضا احساس مسئولیت نمایند. بدین ترتیب رضایت مشتری نیز جلب خواهد شد.

 

در پایان تشکیل این گروه را در توان افزایی ، رویکردی علمی و چالشی به مدیریت میدانیم و برای موفقیت در این مسیر به یک الگوی جامع و عملی نیازمند هستیم در این الگو شما مشتریان را عضو مهمی از اعضای خانواده خود میدانیم لذا آگاهی مستمر از نظرات شما، شرط مهم موفقیت، پیشرفت و توسعه ما خواهد بود. لذا از نقد و دادن پیشنهاد دریغ ننمایید.

« گروه حمل و نقل پیشتاز »

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.