شرکت پیک کالارسان پیشتاز

خدمات حمل سریع

سرویس حمل ویژه فروشگاهی

حمل خرده‌بار شهری

حمل بار هوایی

خدمات کارگو (حمل اقتصادی)

سرویس دربستی و مشاوره حمل

با ما بیشتر آشنا شوید

روشهای متنوع ارسال کالا

حمل خرده بار به شهرستان یکی از دغدغه‌های صاحبان کالا در ارسال کالا می‌باشد، اینکه چگونه اقدام نمایند، کدام شرکت را برای ارسال مرسولات انتخاب کنند و ثبت سفارش به چه صورت می باشد، از جمله سوالهایی می‌باشد که در همان ابتدا، ذهنتان را به خودش مشغول می‌کند. از این رو ما برای شما یک پیشنهاد هوشمندانه داریم، پیشنهاد ما استفاده از خدمات  شرکت کالارسان پیشتاز می‌باشد که با بهره‌گیری از بهترین متدها در جمع‌آوری، بسته‌بندی و حمل خرده بار، تمامی نگرانی‌ها و دغدغه هایتان را برطرف می‌کند.

ارسال سریع بار هوایی و زمینی

حمل خرده‌بار شهری و بین‌شهری

حمل محموله‌های سنگین و دربستی

بیش از ۱۰ سال تجربه و مشاوره در زمینه

خدمات حمل سریع

خدمات ما

مجموعه پیک کالارسان پیشتاز با همکاری شرکت خدمات بار هوایی بارچین خطوط بین‌الملل با بیش از یک دهه فعالیت با رویکرد انجام خدمات حمل و نقل سریع، مطمئن و ارزان در حوزه جابجایی خرده‌بار شهری  فعالیت می‌نماید و در این مدت توانسته با بهره‌گیری از تجربیات مدیران خود و استفاده موثر از شبکه‌ی قدرتمند در خدمات حمل بار درون‌شهری و برون‌شهری همچنین  ارائه‌ی خدمات تخصصی و مکانیزه در امر اتوماسیون حمل و نقل خرده‌بار در جایگاهی بالا قرارگیرد و با استفاده از دانش روز و بالابردن کیفیت خدمات همواره پیشگام باشد. پرسنل حرفه‌ای و مجرب کالارسان پیشتاز همواره در تلاشند خدمات به‌روز و کم‌نظیری را مطابق با نیاز مشتریان و رضایت ایشان ارائه نمایند.

چرا ما؟ 

شرکت پیک کالارسان پیشتاز با تمرکز بر خدمات درب به درب هم‌ اکنون با  ضمن عضویت در هیئت مدیره انجمن شرکتهای حمل و نقل کالای درون شهری تهران و درای مجوز حمل و نقل از معاونت حمل بار شهرداری تهران همچنین با دارا بودن مجوز دفترپیشخوان بیهقی و ارتباط سراسری با کلیه دفاتر پیشخوان دولت در سراسر کشور ضمن راه‌اندازی سریع‌ترین سیستم پستی، از گسترده ترین شبکه حمل و نقل نیز برخوردار می‌باشد.

این مجموعه بگونه‌ای این امکانات را فراهم نموده که کار جابجایی و توزیع مرسولات در بیشتر از ۸۰% شهرهای کشور را در بازه زمانی ۲۴ ساعته به انجام برساند، این در حالی است که به خاطر نوع فرایند این شرکت در زمینه بسته بندی و بارگیری مرسولات احتمال آسیب رسیدن به این محموله‌های پستی به حداقل خواهد رسید. همچنین امکانات جمع آوری و توزیع کالا در سطح شهر تهران و کلیه نمایندگیهای شهرستانها شامل کامیون، کامیونت، خاور، نیسان، وانت، موتور سیکلت و….. می‌باشد که باعث تسریع در این عملیات خواهد شد.

روش‌های تماس

۰۰۰ ۸۹۸ ۵۷ – ۰۲۱

info@kalaresanco.ir

ساعت کار:

شنبه تا چهارشنبه: ۱۹ – ۸

پنجشنبه‌ها: ۱۴-۸

 

آدرس ما:

دفتر مرکزی: سهروردی شمالی، خ کوشش پلاک ۳۵ واحد۶

دفتر پیشخوان: پارکینگ بیهقی، پلاک ۳۶

    با ما در تماس باشید

    ۱۳ + ۱۳ =