درباره ما

خدمات سریع و قابل اعتماد

توزیع سراسری

درباره ما

ما یک شرکت جمع‌آوری و توزیع با خدمات پست سریع در کشور هستیم

مجموعه کالارسان پیشتاز بیش از یک دهه سابقه در زمینه خدمات پست سریع فعالیت می‌نماید. تمرکز ما بر خدمات درب به درب خود بصورت زمینی و هوایی ضمن راه‌اندازی سریع‌ترین سیستم پستی به بیش از ۱۰۰ شهر از گسترده‌ترین شبکه حمل و نقل برخوردار می‌باشد. بگونه‌ای که کار جابجایی و توزیع مرسولات بصورت زمینی و هوایی در بیشتر از ۸۰% شهرهای کشور را در بازه زمانی ۲۴ ساعته به انجام میرساند.
شرکت کالارسان پیشتاز با بیش از ۶۰ نماینده فعال در سراسر کشور خدمات ارسال را به صورت درب به درب انجام می‌دهد، و خدماتی نظیر C.O.D (پرداخت قیمت کالا در محل) و دریافت رسیدهای مختلف و بازگرداندن آن به شهر مبداء همچنین دریافت و انجام سفارشات از هر شهری به هر شهر دیگری را نیز با تعرفه مرکزی این شرکت بخوبی و سهولت به انجام می‌رسانند، ضمن اینکه در تمامی شهرهای کشور امکان ارسال مرسولات به صورت کارگو (ارسال به انبار) وجود دارد.
یکی دیگر از امکانات این شرکت در سه سال گذشته به شهروندان تهرانی اضافه شدن انواع سرویس‌های شرکت ملی پست می‌باشد که مشتریان محترم این امکان را می‌دهد تا علاوه بر سرویس‌های اختصاصی این شرکت بدون مراجعه حضوری به باجه‌های پستی امکان پست مرسولات خود را نیز داشته باشند. انواع خدمات دیگر نیز از طریق دفتر پیشخوان دولت این شرکت مستقر در پایانه بیهقی قابل ارائه می‌باشد

اسکرول به بالا