معرفی انواع سرویس‌ها و خدمات

سرویس‌های زمینی

 یکی از ویژگی‌های اساسی در شرکت کالارسان پیشتاز، روش‌های متنوع در ارسال زمینی کالا و مرسولات با لحاظ کردن و حفظ تمامی شرایط ایمنی به شهرستان می‌باشد. لذا می‌تواند خیال مشتریانش را از این بابت آسوده نماید. از این رو شما کافی است فقط ثبت سفارش نمایید، مابقی کارها را به ما واگذار می‌کنید.

ارسال بار هوایی روشی سریع و موثر برای حمل و نقل کالا است. این روش به ویژه برای تجارت بین المللی ارزشمند است و محصولات مورد نظر بازرگانان را به سرعت به دست مشتریان بین‌المللی می‌رساند . از همین رو حمل و نقل کالا از روش ارسال بار هوایی منجر به سرعت و دقت بالا در ارسال کالا خواهد شد. از مشکلات حمل و نقل هوایی می‌توان به هزینه بالای این روش حمل اشاره کرد.

مجموعه های ارائه دهنده سرویس ارسال بار هوایی علاقه‌ای به ارائه یک مدل برای همه مشتریان خود ندارند، زیرا در هر حمل و نقل توجه خاصی به جزئیات مورد نیاز می‌شود. به این ترتیب انعطاف پذیری بیشتری برای مشتریان و محموله‌های آنها در نظر گرفته می‌شود.

انواع مختلفی از خدمات حمل و نقل هوایی در سراسر دنیا به صورت تجاری عمومی و خصوصی وجود دارد. این نوع خدمات چندین دهه است که برای رفع نیازهای مردم توسعه یافته‌اند.

شرکت کالارسان پیشتاز در راستای ارائه خدمات متنوع به مشتریان محترم، اقدام به ارایه خدمات حمل بار ھوایی با نرخ کرایه حمل خطوط ھواپیمایی بر حسب وزن و حجم محموله نموده است.

خدمات بار هوایی

سرویس پست

در راستای ایجاد تنوع و تکمیل انواع خدمات پستی  به مشتریان محترم، این شرکت موفق به اخذ پروانه و راه‌اندازی «دفتر پیشخوان دولت» در پایانه بیهقی گردیده که از سال 1397 مشغول به ارائه انواع خدمات می‌باشد.

لذا یکی دیگر از امکانات شرکت کالارسان پیشتاز، استفاده از انواع سرویس‌های شرکت ملی پست می‌باشد که به مشتریان محترم این امکان را می‌دهد تا علاوه بر سرویس‌های اختصاصی این شرکت بدون مراجعه حضوری به باجه‌های پستی امکان پست مرسولات خود را نیز داشته باشند. 

انواع خدمات دیگر نیز از طریق دفتر پیشخوان دولت این شرکت مستقر در پایانه بیهقی قابل ارائه می‌باشد

معرفی کوتاه انواع خدمات

خدمات تحویل یک روزه داخل کشور گزینه‌ای مورد اطمینان و مناسب جھت تحویل مرسولات شما در روز بعدی کاری در شھر مورد نظر میباشد. خدمات مذکور با خدمات حمل سریع مرسولات ھوایی و زمینی  شرکت کالارسان پیشتاز قابل ارائه  می باشد. 

ارسال اوراق و نمونه کالا و دیگر انواع مرسولات به کلیه نقاط کشور با سریع ترین زمان و کم ترین ھزینه ممکن، بصورت تحویل 24 ساعته و 48 ساعته انجام می‌شود.

ما در بیش از 62 شهر کشور قابلیت ارائه سرویس درب به درب و 25 شهر دیگر سرویس کارگو داریم. در الباقی شهرها با توجه به وجود  باجه اختصاصی پستی امکان استفاده از سرویس پست وجود دا رد.  با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده، انواع سرویس‌های مختلف قابل ارائه می باشد. از قبیل:

  • سرویس سریع ارسال بار با اتوبوس.
  • سرویس عادی باربری یا سرویس حمل دربستی با کامیون.
  • سرویس ویژه هوایی.
  • سرویس پست دولتی

با استفاده از این سرویس، مشترکین از طریق مرکز تماس مشتریان، اینترنت و بات تلگرام (به زودی اپلیکیشن ویژه پیشتاز) سفارش خود را اعلام می‌نمایند. پس از ثبت درخواست در سیستم، همکاران ما به محل مراجعه و مرسوله شما حتی یک پاکت را دریافت نموده. و در ادمه مرسولات موردنظر در سریعترین زمان خود به گیرنده در مقصد تحویل داده میشود. در این روش هیچگونه مراجعه‌ای به انبار توسط فرستنده یا گیرنده انجام  نمی‌گیرد. ضمن آنکه هیچ هزینه اضافی به غیر از کرایه اعلامی اولیه به فرستنده، دریافت نمی‌شود.

 

کارگو امروزه در سراسر جهان به طور معمول استفاده می­شود و آنقدر پرکاربرد است که دنیا را نمی­‌توان بدون استفاده از این روش حمل و نقل متصور شد و بسیاری از شرکت‌­ها و دولت­‌ها و اشخاص بدون کارگو با خسارات زیادی مواجه می­‌شوند. به همین دلیل اهمیت این روش به عنوان سریع­‌ترین روش حمل و نقل بسیار بالا است. سرویس کارگو در شرکت کالارسان پیشتاز شامل دریافت مرسوله از محل فرستنده و تحویل به گیرنده در انبار مقصد می‌باشد. این سرویس مناسب افرادی می‌باشد که به علت نداشتن آدرس مشخص یا آدرس موقت مایل به دریافت مرسوله خود در انبارهای این شرکت میباشند. همچنین در شهرهایی که امکان ارائه سرویس درب به درب نمی‌باشد از این روش استفاده می‌گردد.